Hakkımızda


       Bircan Mermer® 1993 yılında Bircan Ailesinin ortak girişimiyle Ankara'da kuruldu. Ankara Sanayi Bölgesinde modern bir işleme fabrikası ile Türkiyenin çeşitli bölgelerinde mermer ve traverten ocakları bulunmaktadır. Modern makinalar ve profesyonel kişilerce işlenen mermer,traverten ve doğal taşlar, Türkiye ve tüm dünya ülkelerindeki siz değerli müşterilerimizin tercihi haline gelmiştir. Bircan Mermer® bir çok doğal taşla beraber Elazığ Vişne Mermer, Petrol Siyahı Mermer,Noce Traverten,Sarı Traverten, Emperador Mermer,Silver Mermer ,Beyaz Onniks ,Ivory Bej Mermer,Onyx, Füme Mermer, Kahverengi İnci Mermer,Beyaz Mermer v.b. gibi dünyaca ünlü taşları kendi ocaklarından çıkartmakta ve bunları evlerinizin işyerlerinizin iç ve dış duvar kaplamaları ve yer kaplamalarında kullanmak üzere sizlere sunmaktadır. Firmamız aynı zamanda eskitme mermer alanında'da adına yakışır üretim ve kalitesiyle gerek iç gerekse yurtdışı piyasalarda bu alandada aranan marka haline gelmiştir. 
       Firmamız 1 cm x 1 cm x 1 cm 'den 60 cm x 60 cm x 2 cm'e kadar 12 x 12 'den 24 x 24 'e kadar Kalibre edilmiş pahlı dolgulu-dolgusuz cilalı ,honlu,eskitme mermer ve traverten, cilalı, honlu mermer, patlatma mermer ,patlatma traverten, fileli mozaikler ölçüye göre kesimler, mermer ve traverten basamak,mermer süpürgelik, mermer tezgah,mermer ve traverten denizlik,çakıl taşı,dere taşı,dolomit,bahçe taşları ve diğer doğaltaş ürünleriylede sizlere hizmet vermektedir. Firmamızın ürünleri Türkiye ve yurt dışındaki birçok yapı projesinde mimarlar tarafından tercih edilmektedir. Üretim tesisislerinde mermer teknolojisinin en son makinaları kullanılmaktadır. Dünya mermer teknolojisindeki her türlü gelişmeyi yakından takip eden firmamız her yıl kendini bu gelişmelere adapte etmekte ve üretim kapasitesini arttırmaya devam etmektedir.Kaliteyi ve disiplini bir gelenek haline getiren firmamız siz değerli müşterilerimize ve Türkiye ekonomisine hizmet vermekten gurur duyar. 

 

Misyonumuz
Kaliteli Ürün, Müşteri memnuniyeti, verimli üretim ve yenilikleri sektörümüze katmak misyonumuzdur.
Vizyonumuz
Blok mermerlerimizi müşterilerimizin istediği tarzda kaliteli ürünlere dönüştürerek, doğal taş sektörüne ve ülke ekonomisine hizmet etmek, verimli üretim yaparak BİRCAN® markasını devam ettirmek.Kalifiye elemenlarla üretimin her aşamasında müşteri odaklı üretim yapmak.
 

 

Kişiye Özel
Pahlı dolgulu-dolgusuz cilalı ,honlu,eskitme mermer ve traverten, cilalı, honlu mermer, patlatma mermer, fileli mozaikler ölçüye göre kesimler, mermer ve traverten basamak, mermer süpürgelik, mermer tezgah, mermer ve traverten denizlik ve diğer doğaltaş ürünleriylede sizlere hizmet vermektedir.

Ürün Çeşitliliği
Bir çok doğal taşla beraber Elazığ Vişne Mermer, Petrol Siyahı Mermer, Noce Traverten, Ivory Bej Mermer, Onyx v.b. gibi dünyaca ünlü taşları kendi ocaklarından çıkartmakta ve bunları mekanlarınızın iç ve dış duvar kaplamaları ve yer kaplamalarında kullanmak üzere sizlere sunmaktadır

Sosyal Sorumluluk
Dünya mermer teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız her yıl üretim kapasitesini arttırmaya devam etmektedir. Kaliteyi ve disiplini bir gelenek haline getiren firmamız siz değerli müşterilerimize ve Türkiye ekonomisine hizmet vermekten gurur duyar.